Doradca Podatkowy Kraków
Profesjonalne usługi podatkowe dla Twojej firmy.

Zakup spółki akcyjnej

gotowa spółka akcyjnaRozpoczynając działalność gospodarczą na pewno zniechęca nas cały proces zakładania i rejestracji. Doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy naszą pomoc w tej kwestii. Mało kto sam potrafi sobie poradzić ze wszystkimi formalnościami związanymi z zakładaniem firmy. Właśnie dlatego, idąc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy zakup gotowej spółki. Do tej pory oferowaliśmy sprzedaż spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

A czy można zakupić spółkę akcyjną? Teraz już tak!

Co prawda nie jest to tak popularna forma działalności jak spółka z o.o., ale chcąc dogodzić nawet mniejszości Klientów oferujemy zakup spółki akcyjnej! Nie ma potrzeby martwienia się czy jest to bezpieczne rozwiązanie. Wiele osób zastanawia się, czy gotowa spółka nie wiąże się z pewnymi zadłużeniami i zobowiązaniami finansowymi. Nic z tych rzeczy! Oferujemy przedsiębiorstwo bez historii gospodarczej, co daje nam pełne bezpieczeństwo. Proces ten trwa  kilka dni i oznacza znaczne zaoszczędzenie czasu, bowiem zakładanie firmy od podstaw jest o wiele bardziej czasochłonne.

Na prawdę warto kupić gotową spółkę! Niesie to ze sobą wiele korzyści. Przekonaj się sam! Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy oraz zaoferujemy najkorzystniejsze dla Ciebie możliwości.

Przy okazji dowiedz się więcej o sprawozdaniu finansowym, które czeka Cię w przyszłości!