Doradca Podatkowy Kraków
Profesjonalne usługi podatkowe dla Twojej firmy.

Usługi księgowe dla firm

Działając na rynku od wielu lat, udało nam się nabyć bezcenne doświadczenie, które na obecną chwilę usprawnia nasze świadczenie usług na rzecz Klienta. Oczywiście równie bezcenna okazała się nasza wiedza, którą zdobywaliśmy na przestrzeni wielu lat. Mamy świadomość tego, iż przedsiębiorca chce, aby jego firma przynosiła jak największe zyski. Zapewne Państwo zdają sobie sprawę z tego, że niezmiernie trudne w praktyce okazuje się prowadzenie księgowości przy jednoczesnym kierowaniu jednostką. Wówczas nietrudno o popełnienie błędu, który może dane przedsiębiorstwo sporo kosztować.

Specjalnie z myślą o naszych Klientach, stworzyliśmy ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego przedsiębiorcy. Każdy z naszych Klientów jest traktowany w sposób indywidualny, co oznacza, iż ma możliwość dostosowania pakietu usług do potrzeb swojej firmy. Naszą wizytówką zdecydowanie są dokładność, zaangażowanie, terminowość oraz przede wszystkim szerokie grono zadowolonych Klientów.

Na naszą ofertę składają się usługi takie, jak:
– kompleksowe prowadzenie księgowości,
– prowadzenie ewidencji podatkowych,
– sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT,
– sporządzanie raportów m.in. do GUS,
– sporządzanie sprawozdań finansowych,
– informowanie o zmianach w prawie księgowym i podatkowym,
– czuwanie nad obiegiem dokumentów w przedsiębiorstwie.

Każdorazowo, dajemy Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług oraz bezpieczeństwa, które jest bardzo istotne w kwestii firmowych rozliczeń.