Doradca Podatkowy Kraków
Profesjonalne usługi podatkowe dla Twojej firmy.

Nasza oferta

Usługi podatkowe

Usługi podatkowe opracowane zostały z myślą o przedsiębiorcach funkcjonujących w ciągle zmieniającym się systemie podatkowym.
Istnieje wiele norm prawnych, które regulują rozliczenia podatkowe przedsiębiorców. Podmioty gospodarcze zobowiązane są stosować się do wszystkich regulacji oraz wykonywać czynności podatkowe w ściśle określonych terminach. Zdarza się, że natłok wszystkich zdarzeń gospodarczych oraz obowiązków jakie ma do wykonania przedsiębiorca uniemożliwia bieżące monitorowanie wszystkich zmian jakie się pojawiają.
Zespół naszych doradców podatkowych opracował szereg usług, które mają na celu zapewnienie przedsiębiorcy prowadzenia prawidłowych rozliczeń podatkowych oraz usprawnienie jego funkcjonowania na rynku.

Proponujemy Państwu:

– dobór odpowiedniej formy opodatkowania działalności,
– pomoc w zmianie aktualnego systemu rozliczeń podatkowych,
– opracowanie odpowiedniej polityki podatkowej, która umożliwi zmniejszenie obciążeń fiskalnych,
– sporządzenie deklaracji podatkowych,
– przeprowadzenie rozliczeń podatkowych firmy,
– indywidualne doradztwo podatkowe dla każdego przedsiębiorcy.

Na sprawne funkcjonowanie firmy na rynku wpływ ma wiele elementów, jednym z nich jest prawidłowe koordynowanie systemu podatkowego firmy. Nasza firma pomoże Państwu w sprawnym i terminowym wykonaniu wszystkich czynności jednocześnie pomagając w dobrze odpowiednich dla firmy rozwiązań podatkowych.
Naszym priorytetem jest pomoc przedsiębiorcom w obsłudze prowadzonej działalności gospodarczej, odciążenie ich z szeregu obowiązków jakie pojawiają się w zakresie działu podatków firmy.

Postępowania podatkowe

Reprezentujemy Klientów w spornych postępowaniach podatkowych umożliwiając im pełne korzystanie z przysługujących im praw.

W wyniku różnych zdarzeń może okazać się, że w rozliczeniach podatkowych popełnione zostały błędy i konieczne jest złożenie odpowiednich wyjaśnień.
Grupa naszych ekspertów z myślą o przedsiębiorcach borykających się z tego typu trudnościami opracował szereg usług, które będą miały na celu zapewnienie Klientowi kompleksowej obsługi oraz wsparcia merytorycznego.

Nasza oferta zawiera:

– pomoc w zakresie sporządzania pism procesowych, wniosków, zastrzeżeń, odwołań,
– opracowanie wniosku oraz przygotowanie dokumentów związanych z interpretacją prawa podatkowego,
– reprezentowanie Klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi,
– sporządzanie skarg kasacyjnych oraz innych niezbędnych pism procesowych,
– doradztwo podatkowe w sprawach nadzwyczajnych trybów wzruszenia decyzji podatkowych,
– konsultacje treści pism, które zostały samodzielnie przygotowane przez przedsiębiorcę.
Dobro naszego Klienta jest dla nas najważniejsze, bardzo szczegółowo analizujemy każdy problem podatkowy poznając wszystkie jego aspekty. Staramy się zapewnić przedsiębiorcom bezpieczeństwo w postępowaniach podatkowych, należy jednak mieć na uwadze, że nie wszystko jest zależne od nas.

Staramy się zrozumieć sytuację naszego Klienta, nie narzucając mu żadnych rozwiązań, w wyniku indywidualnych konsultacji opracowany zostaje plan działa, który następnie jest wdrażany. Gwarantujemy Państwu dyskrecję oraz pełen profesjonalizm.