Doradca Podatkowy Kraków
Profesjonalne usługi podatkowe dla Twojej firmy.

Gotowa spółka zarejestrowana w 2019 roku.

gotowa spółka z 2016 rokuRozpoczął się kolejny nowy rok-2020. Nowy rok jest doskonałą okazją, by otworzyć swój biznes. Wie o tym wielu przedsiębiorców, dlatego bardzo często poszukiwaną ofertą jest sprzedaż gotowych spółek zarejestrowanych w 2019 roku w obniżonej cenie. Spółki ze stażem z ubiegłego roku będą cieszyć  się aktualnie sporym zainteresowaniem, ponieważ mogą być świetnym rozwiązaniem, aby starać się o dotację, a także zyskać wiarygodność klientów pojawiając się na rynku.

Spółki takie znajdziesz w naszej firmie.

Dlaczego kupno firmy jest tak popularnym rozwiązaniem?

Można wymienić na prawdę wiele zalet gotowej spółki. Zacznijmy więc od czasu oczekiwania. Ogromną zaletą jest to, że cała transakcja trwa jedynie jedną lub dwie doby. Jest to zdecydowanie szybsze rozwiązanie od samodzielnego zakładania przedsiębiorstwa od podstaw.

Ważną kwestią jest również, że nasze spółki mają czystą historię, nie są obciążone żadnymi zadłużeniami i nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Zakup takiej spółki nie wiąże się więc, z późniejszymi nieprzewidzianymi problemami.

Istotnym faktem jest również to, iż unikniesz wszystkich uciążliwych formalności. Nasza firma zajmuje się wszystkim w Twoim imieniu. Gotowa spółka posiada już numery KRS, NIP, REGON oraz VAT.

Warto rozważyć tą opcję! Wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *