Doradca Podatkowy Kraków
Profesjonalne usługi podatkowe dla Twojej firmy.

E-rejestracja spółki – idealne rozwiązanie dla firm!

E-rejestracja stanowi szybki i prosty sposób zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedsiębiorcy mogą założyć własną działalność gospodarczą sprawnie oraz bez wychodzenia z domu. System S24 umożliwia podmiotom gospodarczym: spółce komandytowej, jawnej oraz z ograniczoną odpowiedzialnością uzyskanie wpisu poprzez Internet. Gotowy wzorzec umowy udostępniony w systemie znacznie ułatwia wnioskodawcom całą procedurę, ponieważ do ich zadania należy wypełnienie poszczególnych rubryk.

Krajowy Rejestr Sądowy w ciągu 24 godzin ma za zadanie rozpatrzyć wniosek i wpisać zarejestrowaną spółkę do bazy danych.

Dużą zaletą rejestracji spółki w trybie S24 jest fakt, że odbywa się ona bez umowy w formie aktu notarialnego, a co za tym przemawia – nie wymaga obecności notariusza.

Nie wszyscy przedsiębiorcy znają się jednak na prawie lub nie chcą przechodzić przez proces formalności, nawet taki uproszczony. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być przekazanie ekspertom pomocy w zarejestrowaniu firmy. Specjaliści dzięki zdobytej wiedzy mogą o wiele szybciej przejść przez proces, niż na przykład początkowy przedsiębiorcy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *